ПОЛОЖЕННЯ ПО ОБСЛУЗІ - Офіційний сайт відділу освіти Любарської РДА - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

ПОЛОЖЕННЯ ПО ОБСЛУЗІ

Положення про групу з централізованого господарського
обслуговування навчальних закладів і установ освіти


  І. Загальні положення
  1. Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти при відділі освіти Любарської районної державної адміністрації є структурним підрозділом відділу освіти райдержадміністрації, який утворюється відділом освіти і підпорядковується начальнику відділу освіти.
  2. Група з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти при відділі освіти у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, актами Президента України і Кабінету Міністрів України, розпорядженнями голови обласної, районної державних адміністрацій, наказами управління освіти та науки облдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації.
  3. Основними завданнями групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти є:
  зміцнення навчально – матеріальної бази загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих дошкільних та позашкільних закладів, поліпшення їх технічного стану;
  забезпечення закладів освіти навчально – наочними посібниками, навчальним обладнанням, інструментами, технікою, господарським та канцелярським приладдям, паливно – енергетичними, матеріальними ресурсами, меблями, м’яким та твердим інвентарем, здійснення контролю за їх економним та раціональним використанням; здійснення нагляду за ремонтом, будівництвом та експлуатацією об’єктів, опалювальних систем та інженерних споруд, які знаходяться у підпорядкуванні відділу освіти.
  ІІ. Зміст і напрями роботи групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти
  1. Розроблення річних та перспективних планів новобудов, реконструкцій та капітального ремонту об’єктів та споруд установ освіти. Виявлення потреби і створення умов для забезпечення установ освіти навчальними, матеріально – технічними ресурсами, навчально – наочними посібниками, меблями, обладнанням, інструментами, м’яким та твердим інвентарем, канцелярським та господарським приладдям, паливом, паливно – енергетичними ресурсами.
  2. Організація ведення обліку технічного стану будівель та споруд, які знаходяться на балансі установ освіти, підготовки проектів договорів з підрядними організаціями на проведення ремонтних робіт, здійснення нагляду за якістю будівництва.
  3. Оформлення дефектних актів на ремонт будівель, споруд, навчального обладнання, складання заявок на виготовлення проектно – кошторисної документації по об’єктах.
  4. Здійснення контролю щодо максимального збереження державного майна (нагляд за технічним станом засобів навчання, допомога в організації проведення ремонту і списання).
  5. Відповідальність за збереження товаро – матеріальних цінностей, що зберігаються на складах групи.
  6. Участь у проведенні атестації освітніх установ.
  III. Структура та функції групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів, установ освіти
  1. Штатна структура групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти складається із:
   начальника групи;
  фахівців;
  техніків;
  комірника;
  водіїв;
  кочегарів;
  сторожів;
  робітника з комплексного обслуговування і ремонту будинків, споруд і обладнання;
  двірника.
  2. Штатна чисельність персоналу групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти визначається засновником згідно з потребами.
  Усі працівники групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти призначається і звільняється начальником відділу освіти.
  3. Начальник групи:
  а) організовує роботу групи, здійснює загальне керівнцтво діяльністю працівників і несе персональну відповідальність за результати роботи;
  б) визначає функціональні обов’язки і ступінь відповідальності працівників групи за їх виконання.
  ІV. Фінансово – господарська діяльність групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти
  1. Фінансування групи з централізованого господарського обслуговування навчальних закладів і установ освіти здійснюється за рахунок коштів районного бюджету і фінансується відповідно до затвердженого кошторису відділу освіти в підпорядкованості якого вона знаходиться.
  2. Асигнування на утримання групи витрачаються у відповідності з затвердженим кошторисом.

Вверх
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню